Bugun...MERDER SPOR KULÜBÜ ETKİNLİKLERİNE DAVET
Tarih: 09-08-2023 11:32:28 + -


Çağımızın en sevilen spor dalı olan futbolda da yeni kuracağı takım ile amatör kulüplerinde faaliyet gösterecek olan olan MERDER Spor Kulübü, Şanlıurfa’mızın yetenekli gençlerini keşfetme ve onlara spor ile iyi bir ahlak ve iyi bir gelecek kazandırmak için çalışıyor.


MERDER SPOR KULÜBÜ ETKİNLİKLERİNE DAVET

MERDER SPOR KULÜBÜ ETKİNLİKLERİNE DAVET

MERDER Spor Kulübü bilek güreşinde iddiasını sürdürüyor. Şanlıurfa ve Türkiye şampiyonlukları bulunan sporcu antrenörlerle çalışmaya devam ediyor. Ülkemize dünya şampiyonalarında altın madalya kazandıracak kapasitede bilek güreşi sporcusu yetiştirmek üzere kolları sıvayan MERDER Spor Kulübü yöneticileri, gençlerin spora yönelmesi ve her türlü zararlı alışkanlıklardan uzaklaşması için büyük bir çaba gösteriyor. Türkiye şampiyonluğu bulunan bilek güreşi sporcusu ve milli takım adına dünya ve Avrupa şampiyonalarına katılan milli sporcu ve antrenör İsmail Hakkı KILIÇ ile çalışmalarına başlayan MERDER Spor Kulübü, geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek üzere çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Gençlik ile ilgili çalışmalar yapmak, geleceğin huzurlu ve sağlıklı nesillerin elinde şekillenmesini sağlamak memleketimiz ve ülkemiz için çok önemli ve değerli çalışmalardır. MERDER bu hedefte üzerine düşeni hakkı ile yerine getirmenin huzurunu yaşıyor. Bir gencin spor aracılığı ile toplumun tasvip etmediği zararlı bir alışkanlıktan kurtulması ya da bulaşmaktan korunması bizim için dünyanın en değerli işidir. İnsanı merkeze koyan ve her türlü hizmetini insan üzerine planlayan MERDER Yönetimi, kendi öz kaynaklarını harekete geçirerek gençlerin önünü açmak üzere fikir üretmekte ve yeni spor dalları ile faaliyet alanlarını genişletmektedir.

Çağımızın en sevilen spor dalı olan futbolda da yeni kuracağı takım ile amatör kulüplerinde faaliyet gösterecek olan olan MERDER Spor Kulübü, Şanlıurfa’mızın yetenekli gençlerini keşfetme ve onlara spor ile iyi bir ahlak ve iyi bir gelecek kazandırmak için çalışıyor.

Gayret bizden takdir Allah’tandır. Biz elimizden gelenin en iyisini yapmak üzere yola çıktık. Bu yolda aynı zamanda Türkiye Bilek Güreşi Federasyonu Başkan Yardımcısı da olan değerli akrabamız ve Spor kulübümüzün Başkanı Sevgili Sait AKDAĞ hocamız bize rehberlik etmektedir. Böyle uzman bir başkan ile çalışmak bizim için bir onur ve gurur kaynağıdır. Umarız ki, bu değerli ekip ile Türkiye’de ses getirecek başarılar elde etme şansı yakalamış oluruz.

Tüm gençlerimizi spora ve spor etkinliklerine katılmaya davet ediyoruz. Kendinizi yetenekli bulduğunuz alanda bizimle iletişime geçerek keşfetmeye hazır olun.

09.08.2023

MERDER Spor Kulübü

merdersporkulubu@gmail.com


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER MERDER Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ
 • FEN LİSESİ KAZANAN ÖĞRENCİLERE MERDEN'DEN ÖDÜL
  FEN LİSESİ KAZANAN ÖĞRENCİLERE MERDEN'DEN ÖDÜL
 • Bilek Güreşi
  Bilek Güreşi
 • MER-DER OKUYOR
  MER-DER OKUYOR
 • MER-DER KİTAP OKUMA ETKİNLİKLERİ
  MER-DER KİTAP OKUMA ETKİNLİKLERİ
 • GENÇLİK SEMİNERİ TOPLANTILARI1
  GENÇLİK SEMİNERİ TOPLANTILARI1
 • MER-DER KİTAP-KAHVE PROJESİ
  MER-DER KİTAP-KAHVE PROJESİ
 1. FEN LİSESİ KAZANAN ÖĞRENCİLERE MERDEN'DEN ÖDÜL
 2. Bilek Güreşi
 3. MER-DER OKUYOR
 4. MER-DER KİTAP OKUMA ETKİNLİKLERİ
 5. GENÇLİK SEMİNERİ TOPLANTILARI1
 6. MER-DER KİTAP-KAHVE PROJESİ
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • İŞTE ÜLKEMİZİN GURURU
  İŞTE ÜLKEMİZİN GURURU
 • MERDER EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞI
  MERDER EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞI
 • SODES MERDER EĞİTİM MERKEZİ İLE HAYALLERİNE KAVUŞTU
  SODES MERDER EĞİTİM MERKEZİ İLE HAYALLERİNE KAVUŞTU
 • MERSAVİ AŞİRESİ 2
  MERSAVİ AŞİRESİ 2
 • MERSAVİ AŞİRETİ 1
  MERSAVİ AŞİRETİ 1
 1. İŞTE ÜLKEMİZİN GURURU
 2. MERDER EĞİTİM MERKEZİ AÇILIŞI
 3. SODES MERDER EĞİTİM MERKEZİ İLE HAYALLERİNE KAVUŞTU
 4. MERSAVİ AŞİRESİ 2
 5. MERSAVİ AŞİRETİ 1
VİDEO GALERİ
YUKARI